ÁLLÁS

POZÍCIÓ: RENDEZVÉNYSZERVEZŐ GYAKORNOK

  • aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van,
  • legalább 4 lezárt félévvel rendelkezel
  • angol nyelvből legalább középfokú nyelvtudással bírsz
  • minimum 2 hónapig, legalább heti 20 órányi munkát tudsz vállalni

Előnyt jelent:

MOE Rendezvényakadémia – Rendezvénymenedzsment Online Mesterkurzus elvégzése

Teljesítmény arányos bérezéssel!

Munkavégzés helye: Budapest, XII. Tartsay Vilmos utca 19.

POZÍCIÓ: SENIOR RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Főbb feladatok munkák:

  • rendezvénykoncepciók készítése
  • rendezvény- és programszervezési feladatok rész- és teljeskörű ellátása
  • nyilvántartási és adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyféltárgyalások segítése
  • értékesítés támogatása
  • személyes jelenlét a rendezvényeken este és hétvégén is

Elvárások:

  • ügynökségnél eltöltött minimum 5 éves munkatapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • önálló és csapatban történő precíz felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • szervezeti lojalitás, ügyfélközpontúság és rugalmasság,
  • jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • üzleti megjelenés
  • jogosítvány

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • MOE Rendezvényakadémia – Rendezvénymenedzsment Online Mesterkurzus elvégzése
  • projektkoordinálási tapasztalat
  • CRM ismeret
  • protokoll ismeretek
  • saját gépjármű
  • további idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • családi munkakörnyezet
  • szakmai kihívás
  • versenyképes jövedelem (alapbér + bónuszok)
  • Stabil, kialakult munkakörnyezet és partnerkapcsolatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség